Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredményeink (történelem, filozófia)

2015/16. tanév

Közlekedéstörténeti Csapatverseny

BOÉR LŐRINC, CZIMMERMANN PÉTER, ROZMAN NOEL 8.C: I. hely

(felkészítő: Sebőné Bagdi Ágnes)

 

Filozófia OKTV (felkészítők: Jakab Péter [11.B], Tóth László [11.D])

DINA TAMÁS 11.B: 9. helyezés (angolul: 4. helyezés*)

FERENCI ÁRMIN 11.B: 11. helyezés

SCHLANGER BORBÁLA 11.B: 5. helyezés

SZEGEDI KRISTÓF 11.D: 21. helyezés

SZIKSZAI MIRKÓ 11.B: 2. fordulóba jutott

*angoltanára: Hubai Katalin

 

TUDOK-konferencián és a Nagy Imre-emlékversenyen:

HŐNICH ARTÚR 12.D: I. helyezés

 

Váci Madách Imre Gimnázium pályázata

VÁCZY-FÖLDI MÁTÉ 11.B: I. helyezés (felkészítő: Jakab Péter)

 

Történelem OKTV 2. fordulójába jutottak:

DINA TAMÁS 11.B (felkészítő: Jakab Péter)

FERENCI ÁRMIN 11.B (felkészítő: Jakab Péter)

OLÁH MÁRTON 12.B (felkészítő: Száray Miklós)

SZEGEDI KRISTÓF 11.D (felkészítők: Ötvös Zoltán, Száray Miklós)

 

Savaria Országos Történelem Verseny 2. fordulójába jutottak:

HEGYI MIHÁLY 9.D (felkészítő: Jakab Péter)

HENCSEY LAURA 9.D (felkészítő: Jakab Péter)

HOLLÓKÖVI STEFÁNIA 9.B (felkészítő: Jakab Péter)

KOLONICS BENEDEK 10.D (felkészítő: Kovács Imre)

KOVÁCS ANDRÁS FÉLIX 10.D (felkészítő: Kovács Imre)

MÁTYÁS PÉTER-TAMÁS 9.D (felkészítő: Jakab Péter)

PATYÁNIK MIHÁLY 10.B (felkészítő: Borhegyi Péter)

POLYÁK PETRA 9.A (felkészítő: Nagy-Varga Zsolt)

SELMECZI PÉTER 10.B (felkészítő: Borhegyi Péter)

SZALMA LEVENTE 10.B (felkészítő: Borhegyi Péter)

SZEKERES KINGA 10.C (felkészítő: Száray Miklós)

TORMA ZOLTÁN 10.D (felkészítő: Kovács Imre)

 

Fővárosi Horváth Mihály Történelem Verseny 2. fordulójába jutott:

SZALMA LEVENTE 10.B (felkészítő: Borhegyi Péter)

 

Iskolai pontversenyünk díjazottjai:

11-12.osztály:

BALÁZS GERGŐ 12.B: I. helyezés

TÖRÖK LUCA 12.A: II. helyezés

MÁRKUS BARNABÁS 11.C: III. helyezés

10.osztály:

WU DI ATTILA 10.A: I. helyezés

ZRUPKÓ ESZTER 10.B: II. helyezés

CSORBA LILI 10.B: III. helyezés

8-9. osztály:

TÓTH ESZTER 9.D: I. helyezés

SZABÓ VIKTÓRIA 9.D: II. helyezés

HENCSEY LAURA 9.D: III. helyezés

HOSU ALEX 8.C: különdíj