Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Versenyeredmények

2008.08.26

 

KIEMELKEDŐ VERSENYEREDMÉNYEINK

(a zárójelben a felkészítő tanárok nevei olvashatók)

 

2012/2013.

DÜRR MIKLÓS 10. A - Horváth Mihály Verseny - III. helyezés (Tillmann Mónika)

ERDŐS ANDRÁS 10. D - Horváth Mihály Verseny - (Márkus Sándorné dr.)

HADNAGY ESZTER 12. B - Filozófia OKTV - 25. helyezés (Jakab Péter)

 

2010/2011.

LÉGRÁDY BONIFÁC 12. C -  Filozófia OKTV - I. helyezés (Jakab Péter)

 

2009/2010.

PORKOLÁB FLÓRA 8. D - Horváth Mihály Verseny - I. hely. (Márkus Sándorné dr.)

REZNEKI FRIGYES 8. D - Horváth Mihály Verseny - II. hely. (Márkus Sándorné dr.)

SELLYEI DIÁNA 9. A - Horváth Mihály Verseny - 8. helyezés (Jakab Péter)

KOVÁCS KRISTÓF 10. D - Horváth Mihály Verseny - 10. helyezés (Száray Miklós)

HIRIPI RÉKA 7. C,               Magyar Nemzeti Múzeum

SZABÓ BARBARA 7. C,       Történelmi                       -    6. helyezés (Kovács Imre)

VADÁSZ GEORGINA 7. C    Csapatversenye

BILKEI FANNI 7. C,              Magyar Nemzeti Múzeum

SOÓS ESZTER 7. C,           Történelmi                     -    35. helyezés (Kovács Imre)

VARGA HÉDI 7. C                Csapatversenye

 

 

2008/2009.

PETÁK FLÓRA 12. B - Filozófia OKTV - 10. helyezés (Jakab Péter)

JUHÁSZ ANDRÁS 12. A - Filozófia OKTV - 21. helyezés (Jakab Péter)

WERNER BENCE TAMÁS 12. A - Filozófia OKTV - 27. helyezés (Jakab Péter)

GORETITY ÁRPÁD 8. C - Horváth Mihály Verseny - I. helyezés (Kovács Imre)

 

2007/2008.

KŐVÁGÓ ISTVÁN 12. B - Történelem OKTV - 14. helyezés (Száray Miklós)

BOLGÁR ANDREA 12. A - Filozófia OKTV - 28. helyezés (Jakab Péter)

NÉGYESI ÁRON 12. A - Filozófia OKTV - 30. helyezés (Jakab Péter)

GORETITY ÁRPÁD 7. C - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (Kovács Imre)

GYÖREGY ZSOLT 9. C - Horváth Mihály Verseny - 3. helyezés (Borhegyi Péter)

ZMÁK TAMÁS 10. B - Horváth Mihály Verseny - 5. helyezés (Borhegyi Péter)

ILYÉS VIRÁG 10. B - Horváth Mihály Verseny - 7. helyezés (Borhegyi Péter)

LOVÁSZ LAURA, TAKÁCS BÁLINT 11.C, KUMMER FANNI, NOVOZÁNSZKY ÁDÁM 11.D

- Festival D'Italiano Tört.-i Csapatverseny - 2. helyezés (Forró István, Jakab Péter)

 

2006/2007.

RÁK RICHÁRD 12. C - Történelem OKTV - 17. helyezés (Borhegyi Péter)

TÓTH MÓNIKA 9. C - Horváth Mihály Verseny - 5. helyezés (Márkus Sándorné dr.)

ZMÁK TAMÁS 9. B - Horváth Mihály Verseny - 5. helyezés (Borhegyi Péter)

PÖŐR HUNOR 9. B - Horváth Mihály Verseny - 7. helyezés (Borhegyi Péter)

BARI LÁSZLÓ BENCE 9. B - Horváth Mihály Verseny - 7. helyezés (Borhegyi Péter)

 

2005/2006.

KOCSIS RICHÁRD 12. C - Történelem OKTV - 2. helyezés (Száray Miklós)

BALLA EDINA 12. D - Történelem OKTV - 29. helyezés (Dr. Lovrity Endre)

DAVIDOVICS DÁVID 8. C - Horváth Mihály Verseny - 2. hely. (Márkus Sándorné dr.)

ROZSNYIK BORBÁLA 8. C - Horváth Mihály Verseny - 2. hely. (Márkus Sándorné dr.)

 

2004/2005.

ZÁVECZ GERGŐ 12. B - Történelem OKTV - 11. helyezés (Száray Miklós)

KOCSIS RICHÁRD 11. C - Történelem OKTV - 16. helyezés (Száray Miklós)

 

2003/2004.

GŐGH ATTILA 12. C - Filozófia OKTV - 13. helyezés (Borhegyi Péter)

KÓBOR ANDREA 12. C - Történelem OKTV - 14. helyezés (Borhegyi Péter)

GŐGH ATTILA 12. C - Történelem OKTV - 26. helyezés (Borhegyi Péter)

FELD ISTVÁN MÁRTON 10. D - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (Kovács Imre)

 

2002/2003.

JAKAB PÉTER 12. B - Történelem OKTV - 7. helyezés (Forró István)  

ZÁHONYI-ÁBEL MÁRK 11. B - Történelem OKTV - 17. helyezés (Dr. Lovrity Endre)

RÁK RICHÁRD 8. C - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (Borhegyi Péter)

ZÁVECZ GERGŐ 10. B - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (W. Zsurka Ágnes)

SOMLYAI TÍMEA 7. C - Horváth Mihály Verseny - 2. helyezés (Márkus Sándorné dr.)

KOCSIS RICHÁRD 9. C - Horváth Mihály Verseny - 2. helyezés (Száray Miklós)

CSIKÓS GÁBOR 11. B - Palóc Társaság Magyar Kultúra Napja Pályázata - 1. helyezés

ZÁVECZ GERGŐ 10.B -Kutató Diákok Orsz. Szöv. Pályázata - 2.hely. (Zsurka Ágnes)

BARTEK DÁNIEL, JAKAB PÉTER, MEZEI BÁLINT 12. B - Festival D'Italiano Történelmi

Csapatverseny - 2. helyezés (Kalásziné Ványi Klára)

MOLNÁR JUDIT 11. A - TIT-Sulinet Elektr. Tört. Verseny - 22. hely. (Száray Miklós)

 

2001/2002.

PAPP MÁRK 11. C - Nemzetközi Filozófia Diákolimpia - 9. helyezés (Borhegyi Péter)

MÉSZÁROS LÍVIA 12. A - Filozófia OKTV - 12. helyezés (Borhegyi Péter)

TVERDOTA GÁBOR 12. C - Filozófia OKTV - 14. helyezés (Dr. Lovrity Endre)

KÓBOR ANDREA 10. C - Horváth Mihály Verseny - 4. helyezés (Borhegyi Péter)

 

2000/2001.

JAKAB PÉTER, LIPPÉNYI ZOLTÁN, MEZEI BÁLINT 10. B - Festival D'Italiano Történelmi Csapatverseny - 4. helyezés (Kalásziné Ványi Klára)

 

1999/2000.

JAKAB PÉTER 9. B - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (Forró István)

KUFFLER ÁRPÁD 9. D - Horváth Mihály Verseny - 1. helyezés (Forró István)

TÓTH AJNA 9. C - Horváth Mihály Verseny - 2. helyezés (Márkus Sándorné dr.)

LIPPÉNYI ZOLTÁN 9. B - Horváth Mihály Verseny - 4. helyezés (Forró István)

 

1998/1999.

HOFFMAN ISTVÁN 12. B - Történelem OKTV - 1. helyezés (Dr. Lovrity Endre)

 

1997/1998.

HOFFMAN ISTVÁN 11. B - Történelem OKTV - 4. helyezés (Dr. Lovrity Endre)

 

1991/1992.

DIETZ MIKLÓS IV. A - Történelem OKTV - 5. helyezés (Gábor Istvánné)

 

1988/1989.

KOVÁCS IMRE IV. A - Történelem OKTV - 1. helyezés (Gábor Istvánné)

SZŰCS ÁRPÁD IV. C - Történelem OKTV - 7. helyezés (Márkus Sándorné dr.)

 

1987/1988.

SZÖVÉNYI KATALIN IV. B - Történelem OKTV - 2. helyezés (Márkus Sándorné dr.)

ESŐ ERNŐ PÉTER IV. A - Történelem OKTV - 7. helyezés (Gábor Istvánné)

 

1984/1985.

ZSINKA LÁSZLÓ IV. C - Történelem OKTV - 1. helyezés (Gábor Istvánné)

 

1969/1970.

KARSAI GYÖRGY III. B - Történelem OKTV - 7. helyezés (Dr. Bódi Ferenc)

 

1967/1968.

KARSAI LÁSZLÓ III. C - Történelem OKTV - 4. helyezés (Dr. Orbán Lászlóné)

 

1964/1965.

WELKER OTTÓ III. A - Történelem OKTV - 8. helyezés (Faludi Szilárdné)

 

1963/1964.

TESSÉNYI KORNÉL IV. A - Történelem OKTV - 9. helyezés (Kislaki Károly)

 

1960/1961.

TÖRTÉNELMI SZAKKÖR TAGJAI (Balázs József II. A, Altmann Júlia IV. C, Kazal János III. A, Sebestyén Mária IV. C, Kovács Ákos III. A, Molnár Mária IV. D, Vadnay Szabolcs III. A, Princz Erzsébet IV. D, Benda Gyula IV. A, Szabó Zsuzsanna IV. D) - Történelem OKTV - II. helyezés (Kislaki Károly)

 

1959/1960.

BENDA GYULA III. A - Történelem OKTV - 3. helyezés (Dr. Bódi Ferenc)

TÖRTÉNELMI SZAKKÖR TAGJAI (Borsányi László II. A, Szabó Zsuzsanna III.  D, Rigó Mária  III. C, Princz Erzsébet  III. D)  -Tö rténelem OKTV - 2. helyezés (Kislaki Károly)